NASZA POLSKA SZKOŁA W TULLAMORE


Dogodna lokalizacja
Dogodna lokalizacja

W związku z dużym zainteresowaniem oraz ciągle napływającymi telefonami rodziców dzieci, które muszą dojeżdzać do naszej szkoły, postanowiliśmy uruchomić nowy oddział w Tullamore.

 

 

 

Rekrutacja już trwa, ilość miejsc jest ograniczona. O zagwarantowanym miejscu decyduje data nadesłanego formularza zgłoszeniowego

Zapraszamy do zapisu na kolejny rok szkolny już dziś!

 

 

 

 

 

Dokładnie tak jak w ostatnim roku szkolnym zapisy prowadzimy drogą elektroniczną oraz telefoniczną, formularz należy pobrać w zakładce ZAPISY DO SZKOŁY oraz wysłać na nasz adres email:  mullingarps@gmail.com.

 

 

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego na numer 0876316354 po więcej szczegółów.


Zajęcia w Tullamore będą odywały się w piątki lub w soboty.

 

 


PŁATNOŚCI

Działalność Naszej Polskiej Szkoły w Tullamore finansowana jest z czesnego rodziców. Dla każdego nowego ucznia obowiązuje jednorazowe, bezwrotne wpisowe w wysokości 50 euro za dziecko.

 

Wysokość czesnego przedstawia sie następujaco:

1 dziecko/miesiąc - 60 euro

2 dzieci/miesiąc -100 euro

3 dzieci/ miesiąc -130 euro

 

 

 

Spotkanie organizacyjne
Spotkanie organizacyjne

Drodzy Państwo,

zapraszamy wszystkich Rodziców, którzy zapisali lub chcieliby zapisać swoje pociechy do naszej filli w Tullamore na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w St Marys Parish Centre Tullamore w czwartek 22 sierpnia o godzinie 18.30.
Na spotkaniu przedyskutujemy wszystkie szczegóły dotyczące nadchodzącego roku szkolnego, naszej lokalizacji, podręczników, podstawy programowej oraz miejsc dzieci w poszczególnych klasach. Będzie również możliwość zapisu dzieci do szkoły dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili. Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020 r.
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020 r.

 


 

 

Tullamore!! Zapraszamy na pierwsze zajęcia w Naszej Polskiej Szkole już 20 września. Zaczynamy od godziny 16:00 - czekamy na Was w Tullamore Educate Together National School !

Nowa szkoła
Nowa szkoła

 


 

 

Nasza nowa lokalizacja w Tullamore, adres: Tullamore Educate Together National School - Collins Lane Tullamore Co Offaly ,Offaly R35AX22. Zapraszamy na pierwsze zajęcia 20 września !